na braniku otadzbine
Posto se do sada nisam jos uvek pribrao sebi od sinocnog pivo&trava&igrice partyja kod Mande, necu pisati duze od jedne recenica, tako da sve mora stati u ovu recenicu, pa ako se malo pogubite citajuci (da budem iskren nisam ni ocekivao da ce iko da cita ova moja sranja (Andrej hvala na podrsci, kradem fore ali vojska mora sa necim da ubija vreme), ali kako to uvek biva stvarnost me vrlo brzo i odlucno demantuje), setite se Foknera koga nije mrzelo da pise recenice od po stranu i pol, pa s obzirom da bih trebao da se vratim na duznost s ovim bih zavrsio.

0 Comments:
Post a Comment
<< Home