Tuesday, February 07, 2006

Osnovi atomske fizike

Mislio sam se da li samo da postavim komentar ili da pisem post, da u komentaru pripretim ovim pametnjakovicima i tako da pokazem da Vojska SCG ( doduse njen deo u civilnoj sluzbi) ne trpi sranja ni od koga . Ali presudila je cinjenica da ipak moram da drzim neki nivo, i da nije u redu da se mesham sa obicnim pukom, i na kraju krajeva kad vec imam moc da pisem blog bez cenzure sto da to ne iskoristim. Zaneo sam sa malo pa sam morao da primenim autocenzuru, i da izbrisem nekoliko recenica, ali evo vraca mi se tok misli.
Ne znam više šta sam hteo da ovim postom kažem (primetite da sam počeo da koristim yu font) ali eto, valjda sam samo želeo da popunim neku prazninu u sebi nastaloj samoizolacijom usled priprema za sutrašnji ispit. Ko bude čitao ovo sutra ujutru 8.02. od 9h-13h može da mi poželi sreću a i ne mora, ionako se od lepih želja niko nije leba najeo.

24 Comments:

Anonymous Anonymous said...

šđčćž - pazi stvarno... ;)

February 08, 2006 4:38 AM  
Anonymous Anonymous said...

Nisi ti promenio font, već si samo počeo da pišeš i diekritičke karaktere (čćšđž). Inače me jako nervira to što ih mnogi ljudi ne koriste.
Pronašao sam jedan blog koji se bavi sličnom tematikom kao i ovaj, izgleda da se naše kolege (saborci?) koje služe na groblju ludo zabavljaju(link). Mislio sam da im pošaljem link ka ovom blogu ali se bojim da ne dođu sa sve lopatama na fizički fakultet da te pronađu. Mada bi te verovatno prvo potražili na DIF-u :)

PS
Neko se potpisao kao ja u komentaru na prethodnu priču. Tako mi i treba kad me mrzi da se registrujem.

February 08, 2006 6:09 PM  
Blogger bata corlaja said...

mislim da znam ko se lazno predstavio kao ti, samo cu ti reci da je to onaj koji na slici Dzedaja ima rogove nadole

February 09, 2006 3:31 AM  
Anonymous Anonymous said...

Не каже се за џабе у нашем народу: "Ако коза лаже, рог не лаже!"

February 09, 2006 3:56 AM  
Anonymous Anonymous said...

aaa!
pazi neko mi ukrao identitet i promenio sifru!!!

ko je bre ovo gore ko se potpisuje ko ja?!!?

mali iva
(the real mali iva)

February 09, 2006 8:28 AM  
Anonymous Anonymous said...

Милетићу, не зезај се више са припадницима ВСЦГ, иначе ћемо средити да служиш армију са нашим другарима на Бежанији, а тамо лако може да до дође до "незгоде" у шуми.

February 09, 2006 8:41 AM  
Anonymous Anonymous said...

Pa ovo je neverovatno! Postoje bar dve osobe koje se predstavljaju lažno u moje ime, ali su napravile krucijalnu grešku jer znaju da ja ne koristim niti ćirilicu niti mala slova...

February 09, 2006 10:27 AM  
Anonymous Anonymous said...

svi znaju da pravi ja nikad ne koristi yu slova...

mali iva

February 10, 2006 6:39 AM  
Anonymous Anonymous said...

Svi znaju da se pravi ja nikada ne potpisujem kao anonimus i da nikada ne ostavljam bilo koji link...

February 10, 2006 11:10 AM  
Anonymous Anonymous said...

cekaj.. ovaj "mali iva" ispisan cirilicom? oces da kazes da to nisi bio ti?!
haha

February 10, 2006 4:25 PM  
Anonymous Anonymous said...

Naravno da nisam bio ja, ni to ni sve ostalo! Ja cak nisam ni seo za kompjuter poslednja 3 dana...

Mali Iva

February 11, 2006 7:27 AM  
Anonymous Anonymous said...

Hocete li prekinuti vise?

mali iva

February 11, 2006 2:06 PM  
Anonymous Anonymous said...

stvarvo ste dosadni. Najvaznije je da je Goxy dobio 8 na pismenom iz atomske, a ko je pravi mali Iva nije vazno.

Irena

February 12, 2006 4:58 AM  
Anonymous Anonymous said...

Koji mali iva?

February 12, 2006 6:08 AM  
Anonymous Anonymous said...

Neko me je zvao?

mali iva

February 12, 2006 1:17 PM  
Anonymous Anonymous said...

mali Iva, a ko drugi. Vidim da su momci sa groblja stavili link ka ovom blogu na njihovoj pocetnoj strani. Stavi i ti ka njima.

February 13, 2006 4:56 AM  
Anonymous Anonymous said...

Ekhm, ali oni *stvarno* pišu o civilnoj službi... ;)

February 13, 2006 9:06 AM  
Anonymous Anonymous said...

Vizuelna reprezentacija onoga ko piše blog mogla bi biti korisna svima, a pogotovo najmlađima, kako bi se identifikovali sa glavnim junakom.
Sa tog stanovišta izgleda opravdano okačiti ovu sliku na naslovnu stranu.

Knikli ! knikli brzo !

Your firendly neighbour Atom-Man...

February 14, 2006 6:37 AM  
Anonymous Anonymous said...

Ovaj blog je totalno smorio...

February 16, 2006 12:48 AM  
Anonymous Anonymous said...

Samo napred...
Pozdrav od Bad Man-a.

February 16, 2006 10:42 AM  
Anonymous Anonymous said...

E Miletiću, prekini da se predstavljaš kao ja! Biće problema....

February 17, 2006 4:07 PM  
Anonymous Anonymous said...

Jeste, Lukić nema druga posla do da se predstavlja kao mali Iva... ;)

Goxy, 'ajde bre kad će taj novi blog? Vidim ja da si rešio da ne pišeš ništa kako bi napravio rekord sa brojem komentara, ali ne zaboravi da je to mač sa dve oštrice - jednom kada postaviš nivo imaćeš obavezu da ga održavaš i ubuduće. U suprotnom delovaće negativno na tebe i na motivaciju za pisanjem... ;)

Neće uvek biti malog Ive da ti je diže ;) pogotovo kada se bude razračunao sa Miletićem... :)))

February 17, 2006 11:06 PM  
Anonymous Anonymous said...

Evo da se i ja potpisem ko mali iva

February 19, 2006 12:47 PM  
Anonymous Anonymous said...

Polomiću vam svima pičke kad provalim ko se sve potpisuje u moje ime

February 20, 2006 9:23 AM  

Post a Comment

<< Home