Ran-go in action
Evo Veljo,uradio sam kako si mi rekao i jos jednom da te pohvalim za odlicno uhvacen trenutak ovekovecen na ovoj,vec antologijskoj fotki.Kao sto se kaze slika govori vise od hiljadu reci pa tako dzabe ovo sve moje pisanije po blogu kad dosad nisam napisao ekvivalent jednoj slici. Ali, evo sad tek mozete dobiti pravi dojam kako je biti u civilnoj sluzbi, to je, kao sto se vidi, samo znoj,krv, gvozdeni misici i gomila zgodnih zena koje zele samo jednu stvar . Tesko je rodjaci, ali "ne treba pitati sta otadzbina moze da uradi za tebe vec sta ti mozes da uradis za otadzbinu". He, he ,he bas sam se israo ali kad vidim ovu sliku dobijem inspiraciju.Obecao sam Malom Ivi (sudeci prema poslednja dva njegova komentara izgleda mi da je malo uzrujan zbog sve cesce pojave kradje njegovog identiteta na ovom blogu,i zato molim da se prekine s istim jer ko zna sta je sve spreman Milosevic da uradi kad se iznervira ) da cu mu otkriti etimologiju njegovog nadimka: Mali je zbog svog vrlo malog flasha, samo 256 MB, za razliku od pravih muskaraca koji imaju duplo veci 512 MB.
Evo vam jedan link http://fizika.bsd-srbija.org/component/option,com_frontpage/Itemid,1/, imamo konkurs dajmiime.com pa mozete na forumu da ostavite predloge.

16 Comments:
ha, ha, znao sam goksi da nemas
pojma o pisanju (ne mislim na mokrenje)! Sad vidim da sam bio u pravu! Nisi dzaba kod Jelovice imao 2- !!!
Slusaj ti garazni pesniku, ja sam bar imao prolaznu kod Jelovice a ti ni toliko
Hehehe, ko kaže da su poslednja dva Ivina komentara Ivini komentari... ;)
Stvarno, mogli bismo sad da plagiramo nekog drugog... ;) :)
Ovaj blog je vrlo dobar moram priznati...
Da bre !
joj crni goksi, kako li ga seres na ovom blogu.
kad se setim kuma kako je junacki cirkao za vreme sluzenja vojnog roka i glasa nije pustao, pomislim kako nista od njega nisi nauciJo za ono vreme zajednickog skolovanja.
ko je sad ovaj dag ? svi znaju da ja nikad ne koristim navodnike i interpunkciju !
hebeš blog na kome je interesantnije to što se ljudi lažno predstavljaju nego ono što piše u njemu...
boring, boring, boring... boooooring!
brate znaš da su josh neki momci pisali svoje civilno služenje http://jsojkp.geosocial.net/
Jedinica za Specijalne Operacije Javnog Komunalnog Preduzeca “Pogrebne Usluge” - Beograd
ali su im NAREDILI DA UKINU BLOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SRAMOTA
može još peace da se isčupa iz googlovog keša
http://64.233.179.104/search?q=cache:FZn3MdfZcBoJ:jsojkp.geosocial.net/+&hl=en&ct=clnk&cd=1&client=firefox-a
Zbog preteranih zloupotreba bacam jednu vudu kletvu: Odsad pa nadalje i ubuduce ko god se lazno predstavi otpasce mu pisa.
Hehehe, a šta ako nemam pišu? :)
Izgleda da je neko ostao bez one stvari i/ili dobio onu stvar, sad ce biti lako da ga/je otkrijemo.
P.S. Za suprotni pol kletva radi u obrnutom smeru (ili sam trebao napisati kontra), one dobijaju jos jedan organ pride,tj. postaje tzv. she-male
P.P.S Ovo je pravi primer politicki korektnog bloga koji vodi racuna o ravnopravnosti polova
Zašto se ovde više ništa ne dešava?
Jebote, crko Maršal, oćedu da ga sahranedu pod lipu a na ovom blogu ništa novo... Pretiču te događaji Goxy...
Post a Comment
<< Home