Sunday, May 14, 2006

Menjaza

Malo sam bio na netu pa se setih moga cheda, mog bloga( nije da volim rech cheda nego mi je valjda ta rec usla u usi, stvarno ne znam zasto ;-]). Pade mi na pamet da iskoristim ovaj blog za menjazu,pa ko ima neke duplikate moze u komentaru da ostavi brojeve ili da oni kojima fali jos nekoliko da ostave brojeve koje mu fale. Tako da imamo menjazu iz fotelje.

3 Comments:

Anonymous Anonymous said...

Ima li neko da mi proda popunjen album iz 1978. Placam u 4-orocifrnoj svoti evrova.

May 17, 2006 4:49 AM  
Anonymous Anonymous said...

nikada necemo popuniti....

June 04, 2006 12:52 PM  
Anonymous Anonymous said...

ne gubi nadu,anonimusu

June 28, 2006 4:15 AM  

Post a Comment

<< Home