Thursday, February 23, 2006

Ran-go in action

Evo Veljo,uradio sam kako si mi rekao i jos jednom da te pohvalim za odlicno uhvacen trenutak ovekovecen na ovoj,vec antologijskoj fotki.Kao sto se kaze slika govori vise od hiljadu reci pa tako dzabe ovo sve moje pisanije po blogu kad dosad nisam napisao ekvivalent jednoj slici. Ali, evo sad tek mozete dobiti pravi dojam kako je biti u civilnoj sluzbi, to je, kao sto se vidi, samo znoj,krv, gvozdeni misici i gomila zgodnih zena koje zele samo jednu stvar . Tesko je rodjaci, ali "ne treba pitati sta otadzbina moze da uradi za tebe vec sta ti mozes da uradis za otadzbinu". He, he ,he bas sam se israo ali kad vidim ovu sliku dobijem inspiraciju.
Obecao sam Malom Ivi (sudeci prema poslednja dva njegova komentara izgleda mi da je malo uzrujan zbog sve cesce pojave kradje njegovog identiteta na ovom blogu,i zato molim da se prekine s istim jer ko zna sta je sve spreman Milosevic da uradi kad se iznervira ) da cu mu otkriti etimologiju njegovog nadimka: Mali je zbog svog vrlo malog flasha, samo 256 MB, za razliku od pravih muskaraca koji imaju duplo veci 512 MB.
Evo vam jedan link http://fizika.bsd-srbija.org/component/option,com_frontpage/Itemid,1/, imamo konkurs dajmiime.com pa mozete na forumu da ostavite predloge.

Tuesday, February 07, 2006

Osnovi atomske fizike

Mislio sam se da li samo da postavim komentar ili da pisem post, da u komentaru pripretim ovim pametnjakovicima i tako da pokazem da Vojska SCG ( doduse njen deo u civilnoj sluzbi) ne trpi sranja ni od koga . Ali presudila je cinjenica da ipak moram da drzim neki nivo, i da nije u redu da se mesham sa obicnim pukom, i na kraju krajeva kad vec imam moc da pisem blog bez cenzure sto da to ne iskoristim. Zaneo sam sa malo pa sam morao da primenim autocenzuru, i da izbrisem nekoliko recenica, ali evo vraca mi se tok misli.
Ne znam više šta sam hteo da ovim postom kažem (primetite da sam počeo da koristim yu font) ali eto, valjda sam samo želeo da popunim neku prazninu u sebi nastaloj samoizolacijom usled priprema za sutrašnji ispit. Ko bude čitao ovo sutra ujutru 8.02. od 9h-13h može da mi poželi sreću a i ne mora, ionako se od lepih želja niko nije leba najeo.