Menjaza
Malo sam bio na netu pa se setih moga cheda, mog bloga( nije da volim rech cheda nego mi je valjda ta rec usla u usi, stvarno ne znam zasto ;-]). Pade mi na pamet da iskoristim ovaj blog za menjazu,pa ko ima neke duplikate moze u komentaru da ostavi brojeve ili da oni kojima fali jos nekoliko da ostave brojeve koje mu fale. Tako da imamo menjazu iz fotelje.
