Monday, March 20, 2006

Takmicenje u B.K.N.M.P.

Otvaram takmicenje u jednom od najtrofejnijih srpskih sportova, igra se individualno, i takmice se i muskarci i zene. Cilj je da se zazovu natprirodne sile kao i da se publika sto vise zgrozi. Ziri ce da ceni umetnicki dojam, nivo osvetoljubivosti i pominjanje blize,dalje i ideoloske rodbine.Posle duzeg uvoda prepoznali ste da je rec o cuvenoj igri BACANJE KLETVE NA MRTVOG PREDSEDNIKA .
Ocekujem vase odgovore u komentarima, a najlucidnije ocekuju vredne nagrade(naravno, ne ocekujem da ste me ozbiljno shvatili za ovo poslednje, ali mozda se javi neki sponzor)